WITAMY NA STRONACH ŁODZI CORSIVA!


Zobacz nasze łodzie

O nas


CORSIVA YACHTING to firma rodzinna. Została założona 1 kwietnia 2001 roku. Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest produkcja łodzi z laminatów poliestrowo-szklanych.

Od momentu zaistnienia na rynku, firma nawiązała wiele kontaktów, posiada swoich stałych odbiorców na terenie Europy. 21 listopada 2003 roku firma została przekształcona. Obecnym właścicielem jest Artur Grugel.

Wszystkie produkowane łodzie posiadają certyfikat CE. Dzięki nowoczesnym projektom, zastosowaniu najlepszych materiałów i technologii, oraz doskonałej i doświadczonej załodze, produkujemy łodzie w najwyższej jakości.

Quality


Holenderska tradycja

Holenderska tradycja

W Holandii, kraju poprzecinanym gęstą siecią kanałów, pływanie łodzią jest już od dawna stałym elementem życia codziennego. Łodzie wykorzystywane są tutaj nie tylko w celach rekreacyjnych ale również jako środek transportu. Na tle pięknego krajobrazu, rozległych pól tulipanów oraz wspaniałej holenderskiej architektury można dzisiaj spotkać całą gamę jednostek pływających w tym piękne, klasyczne łodzie Corsiva.

Jakość

Jakość

Estetyka wykonania, znakomite parametry pływalności, ale przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania łodzi Corsiva to efekt długoletniej pracy naszych specjalistów. Do produkcji naszych łodzi oraz elementów wyposażenia używane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, udokumentowanej atestami i deklaracjami zgodności. Każdy nowy model łodzi przed wprowadzeniem na rynek testowany jest pod względem prędkości, stabilności oraz licznych parametrów użytkowych. Każda łódź poddawana jest drobiazgowej kontroli jakości wykonania.

Technologie

Technologie

Łodzie Corsiva produkowane są z laminatów poliestrowo szklanych. Do produkcji stocznia wykorzystuje najnowsze technologie dostępne na rynku oraz sama testuje i udoskonala nowatorskie rozwiązania. W trosce o środowisko i komfort pracy, stocznia prowadzi własne badania nad technologią RTM i jest drugą w Polsce,a trzecią w Europie stocznią, która seryjnie produkuje kadłuby łodzi w tej technologii.